Výroba reklamních produktů

Zařizujeme reklamní výrobu od návrhu přes realizace až po montáž. Nejčastěji realizujeme tisk PVC bannerů a síťovin, výrobu reklamních cedulí na širokou škálu podkladových materiálů, tisk samolepek, polepy automobilů, světelné panely, výstrče a výrobu prezentačních systémů, jako jsou rollupy, popup stěny nebo hliníková áčkaKompletní ceník ke stažení -  cenik-web.pdf .

ukázky realizací

Tato fotogalerie je prázdná.

Papírové, vinylové a 3D samolepky
 
Papírové samolepky jsou vhodné jako etikety nebo pro krátkodobé použití. Vinylové samolepky jsou odolné proti povětrnostním vlivům, mohou posloužit jako firemní samolepky nebo pro polep dopravních prostředků. Vinylové samolepky mohou být oříznuté do libovolného tvaru (kulaté rohy, trojúhelník, kolečko, tvar loga), jako povrchovou úpravu doporučujeme laminaci lesk nebo mat.
 
1000x papírová samolepka A7 za 1,79 Kč/ks.
1000x vinylová samoleka 40x30 mm za 0,99 Kč/ks. 
300x 3D samoleka 30x20 mm za 5,99 Kč/ks. + DPH 21%
 
---
 
PVC bannery a síťoviny
 
PVC bannery a síťoviny tiskneme pouze na kvalitní lité materiály vysoce odolnými UV barvami. PVC bannery mají hmotnost 500g/m2 a síťoviny 280g/m2. V ceně jsou kovová oka pro uchycení po 50 cm, volitelně ovařujeme okraje vysokofrekvenčním svárem a optařujeme plachty plastovými oky. PVC bannery a síťoviny tiskneme ve všech požadovaných rozměrech od šíře 50 cm do několika metrů.
 
PVC banner 2x1 m za 695 Kč. + DPH 21%
 
---
 
Reklamní cedule
 
U reklamních cedulí si můžete vybrat ze 3 základních produktů. Ekonomická varianta - PVC 3mm, kašírovaná vinylová samolepka nebo přímý potisk UV. Standardní varianta - PVC 5mm, kašírovaná vinylová samolepka, laminace lesk, či mat nebo přímý potisk UV. Luxusní varianta - Hliníkový sendvič Debond, kašírovaná vinylová samolepka, laminace lesk, či mat nebo přímý potisk UV. Všechny varianty jsou tištěny ve vysokém rozlišení. Kromě 3 základních variant nabízíme tisk na stříbrnou, či zlatou folii, širokou škálu podkladových materiálů - odlehčené komůrkové PVC, kappa, kappa linen, čirý a bílý pentaprint a další materiály dle specifikace poptávky.
 
Cedule 100x50 cm - EKO za 399 Kč, STANDARD za 545 Kč, LUX za 765 Kč. + DPH 21%
 
---
 
Světelné reklamy a 3D loga
 
Světelné boxy vyrábíme pouze z kvalitních hliníkových profilů, u podsvícení máte na výběr z ekonomické varianty zářivek a úsporné varianty LED diod. Box vyrobíme v požadovaných rozměrech v jednostranném i oboustranném provedení nebo jako výstrč. Polep realizujeme z potištěných vinylových folií. Kromě světelných boxů nabízíme také Světelná písmena a polystyrénové nápisy podsvětlené LED diodami. 3D loga vyrábíme z tvrzeného polystyrenu barveného v RAL odstínech nebo z čirého, či barevného plexi s polepem z různých vinylových materiálu. Vše dodáváme včetně montáže.
 
Kalkulujeme individuálně dle rozměrů a specifikace výrobku.
 
---
 
Prezentační systémy
 
Rollupy nabízíme v několika variantách a šířích od 85 cm do 200 cm. Vše vyrobeno z hliníku. Varianty eko, standard, luxus, modern jsou k vidění na provozovně Praha 3. Další možností je varianta double se 2 rolovacími motivy. Tisk do rollupů realizujeme ve vysokém rozlišení na kvalitní litý banner. Mezi ostatní nabízené prezentační systémy patří X-bannery, L-bannery, popup stěny, hliníková áčka, prezentační stolky, hliníkové lišty a rámy.  
 
Rollup 85x200 cm STANDARD za 1395 Kč. + DPH 21%
 
---
 
Ostatní výroba
 
Ostatní reklamní produkty jsou tisk na plátno, razítka, polep dopravních prostředků, řezaná reklama, reklamní předměty a další produkty dle poptávky.
 
Tisk na plátno vč. napnutí na dřevěný rám, 30x40 cm za 480 Kč. + DPH 21%