Preloader

reklama. grafika. tisk.

Xoxo love
#spacetocreate
Down
 
//

Kdo jsme

Baví nás tisk a grafika, specializujeme se na výrobu exkluzivních vizitek a luxusních tiskovin. Využíváme nejmodernějších tiskových technologií, v grafice sledujeme aktuální trendy a kromě brožur, samolepek, letáků a plakátů se rádi postaráme i o označení vaší prodejny a tisk POS/POP materiálů.

// Grafické práce

Sledujeme pro vás trendy. Známe tiskové technologie, víme jaké efekty nejlépe vyniknou a jaká jsou technologická omezení. Samozřejmostí je bezchybná předtisková příprava vašich tiskovin.

// Luxusní vizitky

Při tisku vizitek využíváme tradičních i moderních technologií. Ražba, vícevrstvé vizitky, 3D lakování a další. Vybírat můžete z řady grafických papírů. Tisk je vždy sytý, ostrý a řez přesný.

// Showroom Praha 3

Zaujal vás některý z nabízených produktů a chcete ho vidět naživo? Vyberete si u nás papír, ověříte kvalitu tisku a získáte inspiraci. Probereme nápady, doporučíme řešení. Už se na vás těšíme!

// Provádíme montáže

Montáže reklamy provádíme po celé ČR a SR. Profesionálně instalujeme reklamní cedule, 3D loga, světelná loga, PVC banner (i maxi rozměry), polepujeme výlohy a automobily.

//

Můžete se spolehnout

Klademe důraz na kvalitu a je to znát. S realizací Vám poradíme, doporučíme vhodný materiál, nabídneme alternativy. Nebráníme se technologicky náročným řešením a naši grafici jsou Vám k dispozici.

Rádi Vás uvítáme u nás v showroomu nebo vám zašleme balíček vzorových produktů. 

15 let zkušeností

+

Pokročilé tiskové
technologie

+

Instalace

+

Reklamní showroom

+

Kontrola kvality

//

Sledujte nás na Instagramu

//

Naši klienti

ČNB ČNB
zlataky zlataky
BENEFIT BENEFIT
potten potten
icewrap icewrap
regiojet regiojet
jarabák jarabák
tsk tsk
nowatron nowatron
vegan vegan
jungheinrich jungheinrich
acord acord
moon moon
amazon amazon
aureole aureole
praha 3 praha 3
skaut skaut
vše vše
vans vans
Pegas Pegas